Bohužel to vypadá, že se v tělocvičně delší dobu nesetkáme. Moc nás to mrzí, ale doufáme, že jste všichni zdraví a už se těšíte, jak to společně potom všechno doženeme.

Jako malou náhradu bychom chtěly alespoň pro dospělé vyzkoušet cvičení online, a to již v pondělí 16.3. 2020 od 20.00 hodin. Lekci  INTERVAL BODY budeme vysílat živě na youtube. Odkaz na stránku zájemcům pošleme mailem hodinu před přenosem. Stačí jen poslat zprávu, že máte o cvičení zájem. Doufáme, že budeme mít my i vy dobré připojení, čas, trochu místa před počítačem a chuť cvičit:-)    

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu je od středy 11. 3. 2020 FZŠ Chodovická uzavřena. Z tohoto důvodu se nekonají v tělocvičně žádné kurzy ani cvičení Studia Salute pro děti a pro dospělé. Viz. informace školy.

Děkujeme za pochopení!

Pro dospělé uvažujeme zorganizovat cvičení online 🙂 v obvyklých časech. V případě zájmu o informace prosím napište na: studio.salute@seznam.cz

Sledujte náš web!

Pojeďte s námi strávit příjemný víkend do Poděbrad. Cvičení, zábava a relaxace. 15. – 17. května 2020. Přečtěte si letáček a přihlášku najdete zde.

Od 24. do 28. srpna 2020 pořádáme pro děti z našich kurzů všesportovní příměstský kemp. Informace najdete zde.  Přihlášku stáhněte zde.

3. února 2020 začíná nové pololetí. Cvičíme do 4. června 2020. Od 24. do 28. února jsou jarní prázdniny – necvičíme. V některých našich kurzech pro děti jsou ještě volná místa. Informujte se na 607105051 nebo na studio.salute@seznam.cz 

Informace o platbách na nové pololetí najdete v sekci CENÍK.

Cvičení pro dospělé není třeba rezervovat, vejdou se všichni 🙂

         Těšíme se na Vás!

———————————————

Jak se přihlásit do našich kurzů?

Pošlete e-mail, kde uvedete jméno dítěte, věk nebo rok narození a druh i termín kurzu.

Přihlášky se základními údaji o dítěti se vyplňují v papírové podobě přímo na místě.

Děti si vyzkouší lekci a pokud se jim bude líbit, zaplatíte kurzovné podle propozic, které najdete v sekci CENÍK.

Děti nepotřebují žádné vlastní sportovní potřeby, nutná je pouze vhodná obuv do tělocvičny (čistá a nepůsobící šmouhy) a pití.

U kurzů pro dospělé není nutná předběžná rezervace.

Přijdete a cvičíte!

S sebou vezměte vhodnou cvičební obuv, ručník a pití.